Kur īsti atrodas jūsu baskāju taka? Vai X (Y) taka ir jūsu filiāle?

Tā mums šovasar vaicā uzkrītoši bieži. Tāpēc vēlreiz – skaidrības labad.

Baltijā pirmā Baskāju taka jau septiņus gadus atrodas Engures novada Smārdes pagastā, atpūtas bāzē „Valguma pasaule”.

GPS koordinātas: 56.990251,23.315509

Tālrunis saziņai: 63181222; e– pasta adrese: [email protected]

Ja meklējiet baskāju taku, kas ierīkota staigāšanai kailām kājām (un tikai kailām kājām – tur jau tā sāls un būtība!), ieklausoties savās izjūtās, „Valguma pasaules” Baskāju taka būs īstā.

Ja baskāju takas apmeklējums jums svarīgs vienīgi tāpēc, ka „visi dara tā”, un pastaigā gribat doties iešļūcenēs vai zābakos, vai ar velosipēdu, vai skrituļdēli, vai, stumjot bērnu ratiņus, vai kopā ar četrkājainiem mīluļiem, lūdzu, meklējiet kādu citu taku – bildēs visas izskatās ļoti līdzīgas mūsējai!

„Valguma pasaules” baskāju takai NAV nevienas filiāles nedz Latvijā, nedz kaimiņvalstīs!

Neraugoties uz to, ka:

* mūsu radīto nosaukumu–jaunvārdu „Baskāju taka” tagad pārņēmušas arī agrākās sajūtu takas;

* informācija, pārrakstīta vai pārfotografēta no stendiem „Valguma pasaulē” (bez atsauces, protams!), klejo citu taku mājas lapās un stendos;

* mūsu viesu iecienītās pēdu peldes ziedu vanniņās, malkojot zāļu tēju, tieši tāda paša dizaina vanniņās tagad piedāvā arī citi;

* „Valguma pasaules” Baskāju takā filmētu sižetu lieto kā reklāmu, aicinot apmeklēt citu taku–citā Latvijas malā!!

 

Ja mums vaicā, ar prieku stāstām par saviem meklējumiem, veiksmēm, kļūdām. Mūsu padomu lūguši kolēģi no Maskavas un Somijas, un Igaunijas… Diemžēl Latvijā joprojām vienkāršāk, lētāk un daudziem pieņemamāk šķiet ideju (tekstu, fotogrāfiju), maigi sakot, „aizņemties”, pat īsti neizprotot tās būtību.

Tāpēc, lūdzu, neprasiet mums, kāpēc tad citās baskāju takās Latvijā pilnīgi oficiāli drīkst iet apavos vai braukt ar skrejriteni, vai ņemt līdzi mājdzīvniekus!

Bet savu, „Valguma pasaules” Baskāju taku, ļoti vēlamies saglabāt kā vietu, kur ir iespēja ļoti konkrēti un taustāmi izjust ķermeņa saistību ar dvēseli. Kur spert, iespējams, pirmo nopietno soli ārpus savas komforta zonas un saprast: ES to VARU. TAS SAGĀDĀ PRIEKU UN VAIRO LABSAJŪTU! 

 

Developed by "VERSUS PRO"