Piedāvājam:

Basām kājām

Šogad Jūs pārsteigsim ar jaunumiem baskāju takā, kā arī pavisam jaunu posmu, kas tapis šajā gadā. Aizraujoša pastaiga un veselības »

Naktsmītnes viesnīcā

Mūsu viesnīcā ir : * Divistabu panorāmas numuri Gleznains skats uz Valguma ezeru. Plaša lodžija. Atsevišķa dušas/vannas telpa un tualete. »

Konferenču un semināru zāli līdz pat 50 dalībniekiem

Konferenču zāle paredzēta līdz pat 50 semināra dalībniekiem. Aprīkojumā – projektors, ekrāns, tāfele, arī tāfele ar maināmām baltām lapām, WiFi, »

Gardas maltītes

Restorāns darba laiks, ja nav slēgta pasākuma: Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās  13:00 līdz plkst. 21:00. Lūgums galdiņu »

SPA procedūras

Palutiniet sevi, izbaudot SPA procedūras Labsajūtas namā Pie Valguma!* *Šobrīd SPA procedūras nav pieejamas, bet noteikti drīz tās atkal varēs »

Sieviete Latvijai 2012

Vietu, idejas, pilnu servisu korporatīviem pasākumiem

Par iespējām, idejām un cenām lūdzam interesēties pa e-pastu info@valgumapasaule.lv    

Vietu, aprīkojumu, inventāru, idejas sporta spēlēm

Par iespējām lūdzam interesēties pa e-pastu info@valgumapasaule.lv

Guļbūves pirti

Aiz egļu audzes paslēpusies romantiska pirtiņa. Smaržo pēc sveķiem un bērzu slotiņām. Te var pērties un vakarēt ap divdesmit cilvēku »

Sporta laukumu ar mākslīgās zāles segumu, labiekārtotu pļavu sportiskām aktivitātēm

Sporta laukums ar mākslīgās zāles segumu piemērots gan basketbola, volejbola, florbola, gan galda tenisa, rokasbumbas un tautasbumbas spēlei, vingrošanai, dančiem… »

Velosipēdu, laivu, nūjošanas inventāra nomu

Laivu noma   Stundā – 4,- EUR Dienā – 25,- EUR   Rozā laiva romantiķiem Stundā – 8,- EUR   »

Nūjotāju, baskāju un dabas gleznu takas

Vairāk par baskāju taku šeit Vairāk par dabas gleznu taku šeit Vairāk par nūjošanas iespējām šeit  

Velotakas

Kopā ar Ķemeru nacionālā parka speciālistiem esam izveidojuši trīs maršrutus riteņbraucējiem. Atstājiet automašīnas mūsu stāvlaukumā un dodieties ceļojumā. Ja sava »

Lielo zivi makšķerniekiem

Valguma ezers ir trīs kilometru garš un 200 metru plats, vietumis – pat 30 metru dziļš. Makšķerniekiem būs interesanti uzzināt, »

Developed by "VERSUS PRO"